Procedura powiększania punktu G - zalety i wady

Procedura powiększania punktu G – zalety i wady

Jeśli chcesz uzyskać większe punkty G, możesz zastanawiać się, czy powinieneś rozważyć procedurę chirurgiczną, czy użyć wypełniacza tkanek miękkich na bazie kwasu hialuronowego. Obie te procedury mają swoje własne zalety i wady, i będziesz chciał dokładnie rozważyć swoje opcje.

Chirurgiczna procedura powiększania punktu G

Chirurgiczna procedura powiększania punktu G jest popularna wśród wielu kobiet, ale istnieje również ryzyko związane z tym. Procedura może prowadzić do infekcji, dyspareunii i bliznowacenia. Ponadto nie przeprowadzono dotąd żadnego badania na dużą skalę, które określałoby jego skuteczność lub bezpieczeństwo. W związku z tym procedura nie jest odpowiednia dla pacjentów z chorobami podstawowymi lub problemami psychologicznymi, takimi jak dysfunkcje seksualne.

Przed poddaniem się tej operacji lekarz przeprowadzi pełne badanie miednicy, aby wykluczyć wszelkie problemy. Lekarz sprawdzi również, czy nie ma żadnych guzów lub nieprawidłowości w pochwie. Jeśli ściana pochwy jest nienaruszona, dr Vitasna może zdecydować o niewykonywaniu zabiegu.

Podczas zabiegu pacjentki zostaną poproszone o położenie się płasko na stole w pozycji strzemiączka. Następnie lekarz użyje wziernika, aby zlokalizować punkt G i wstrzyknie w ten obszar środek znieczulający. Następnie w punkt G wstrzykiwany jest wypełniacz tkanek miękkich na bazie kwasu hialuronowego. Procedura ta jest stosunkowo bezbolesna, a pacjenci mogą zazwyczaj powrócić do swoich normalnych zajęć w ciągu czterech godzin.

Istnieje pewne ryzyko związane z tą procedurą, ponieważ obszar punktu G ma tendencję do kurczenia się z wiekiem, co powoduje zmniejszenie wrażliwości. To z kolei prowadzi do mniejszej ilości orgazmów, co może mieć niepożądane konsekwencje dla relacji małżeńskich.

Powiększanie punktu G polega na zwiększeniu objętości i powierzchni kontaktu między kobietą a jej partnerem. Proces ten może również poprawić podniecenie seksualne i może prowadzić do silniejszych orgazmów. Oprócz zwiększenia wielkości punktu G, procedura może ułatwić kobietom lokalizację i wykonanie czynności seksualnych. Jednak procedura nie jest zatwierdzona przez FDA i dlatego jest uważana za off-label. Nie jest ona zalecana u pacjentek z przewlekłym nietrzymaniem moczu.

Chociaż punkt G jest uważany za jeden z najbardziej wrażliwych obszarów ciała kobiety, większość kobiet nie jest pewna, czym jest, jak działa i czy jest bezpieczny lub nawet szkodliwy. Niemniej jednak, popularność tej procedury doprowadziła do licznych zabiegów chirurgicznych. Procedury te wykorzystują syntetyczne wypełniacze lub autologiczny tłuszcz, aby powiększyć punkt G.

Wypełniacz tkanek miękkich na bazie kwasu hialuronowego

A hyaluronic acid-based soft tissue fillers for G-spot enlargement procedure is a minimally invasive office procedure. Zabieg polega na wstrzyknięciu wysokocząsteczkowego hialuronianu bezpośrednio do punktu G, który ma około jedną czwartą cala średnicy i jedną czwartą cala wysokości. Zabieg może zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar punktu G, który jest bardzo wrażliwy na dotyk.

Zastrzyki tkanki miękkiej na bazie kwasu hialuronowego do punktu G poprawiają jego grubość i projekcję do pochwy, co może poprawić jakość stosunku seksualnego. Dodatkowo, zwiększona widoczność wzmocnionego punktu G może sprzyjać efektywnej masturbacji. Zabieg może być również stosowany w połączeniu z innymi procedurami odmładzania pochwy.

Żel do wstrzykiwania do tkanek miękkich na bazie kwasu hialuronowego jest jednym z najczęstszych rodzajów wypełniaczy tkanek miękkich stosowanych w powiększaniu punktu G. Jest bezpieczny, nie wymaga przestojów. Jest on bezpieczny, nie wymaga przestojów i często wykonywany jest w ramach jednej wizyty w gabinecie. Efekty zabiegu utrzymują się przez kilka miesięcy.

Żele do wstrzykiwania w tkanki miękkie na bazie kwasu hialuronowego są dostępne w Europie. Duże firmy farmaceutyczne są w trakcie wprowadzania tych wypełniaczy na rynek amerykański. Te nowe produkty przyniosą korzyści zarówno lekarzom, jak i pacjentom. Dzięki temu rozwojowi branży lekarze będą mieli w przyszłości więcej możliwości wyboru.

W prospektywnym wieloośrodkowym badaniu klinicznym oceniano wypełniacze tkanek miękkich na bazie kwasu hialuronowego do powiększania punktu G u dużej liczby pacjentów. Celem badania była ocena skuteczności, długotrwałości i bezpieczeństwa produktu, a także zebranie danych referencyjnych dla różnych wskazań do leczenia.

Właściwości fizyczne tych wypełniaczy są również ważne dla lekarza, który powinien je brać pod uwagę podczas wstrzykiwania. Wypełniacz powinien mieć zdolność do uniesienia wystarczającej masy, aby był skuteczny, a także powinien być długotrwały. Ponadto, wypełniacz nie powinien migrować miesiące po wstrzyknięciu. Inne czynniki, które lekarze powinni wziąć pod uwagę to stężenie, wielkość cząstek, proces produkcji i właściwości reologiczne.

Wypełniacze iniekcyjne tkanek miękkich na bazie kwasu hialuronowego są szeroko stosowane w chirurgii kosmetycznej. Wypełniacze te najlepiej sprawdzają się w warstwach przedperiostalnych. Nie zaleca się jednak wstrzykiwania tych wypełniaczy do warstwy podskórnej. Może to powodować nieregularności konturu i większe ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych.

Zwiększona wrażliwość nerwowa

Po zabiegu powiększenia punktu G możesz zauważyć zwiększoną wrażliwość nerwową. Prosty zabieg wstrzyknięcia może zaradzić temu problemowi. Zajmuje to tylko kilka minut i nie wymaga przestojów ani żadnego czasu na regenerację. Możesz wrócić do pracy lub szkoły bezpośrednio po zabiegu.

Niewielki pęczek nerwów w pochwie jest znany jako punkt G i oferuje kobiecie orgazmy pochwowe. Znajduje się on około dwóch cali wewnątrz przedniej części pochwy i jest mniej więcej wielkości dziesięciocentówki. Jednak dla niektórych kobiet, ten mały pęczek nerwów nie wystaje na tyle, aby mieć satysfakcjonujące orgazmy. Zabieg powiększenia punktu G może pomóc poprawić wrażliwość nerwów i zwiększyć liczbę orgazmów. Procedurę tę oferuje chirurg w Beverly Hills.

Nazwa “punkt G” została ukuta przez dr Grafenberga w 1894 roku. Wcześniej region ten był opisywany jako “unerwiony obszar podpochwowy”, który rozciągał się od szyi pęcherza moczowego kobiety do dystalnej części cewki moczowej. Obszar ten, jak sądził, był wypełniony naczyniami krwionośnymi i silnie unerwiony. Niektórzy patolodzy potwierdzili jednak, że obszar ten nie jest unaczyniony.

Powiększanie punktu G jest nowszym zabiegiem kosmetycznym, którego celem jest zwiększenie rozmiaru tego przypominającego fasolkę szparagową obszaru wewnątrz pochwy. Punkt G, nazwany tak na cześć berlińskiego ginekologa Ernsta Grafenberga, jest wrażliwym obszarem pochwy, który zawiera skupiska zakończeń nerwowych. Obszar ten może mieć wielkość nawet 3 cali wewnątrz pochwy na przedniej ścianie. Powiększenie punktu G przeznaczone jest dla kobiet, które chcą zwiększyć orgazm za pomocą stymulacji pochwy. Ważne jest jednak, aby wybrać chirurga kosmetycznego, który ma doświadczenie w tej procedurze.

Ten kontrowersyjny temat w dziedzinie medycyny seksualnej jest wciąż gorąco dyskutowany. Choć nie ma jednoznacznego konsensusu co do lokalizacji i charakteru punktu G, opublikowano szereg recenzowanych artykułów naukowych w szanowanych czasopismach. Większość z tych badań wykazała, że punkt G istnieje, choć jego lokalizacja jest nadal przedmiotem dyskusji.

Należy jednak pamiętać, że doświadczenia kobiet są subiektywne. Niektóre kobiety doświadczają większego lub mniejszego pobudzenia i orgazmów niż inne. Może to być spowodowane wahaniami hormonów w ich organizmach. Ponadto istnieje wiele zmiennych, które mogą wpływać na orgazm kobiety, w tym faza cyklu menstruacyjnego i status menopauzy.

Zwiększona satysfakcja seksualna

Kobiety, które miały zabiegi powiększania punktu G, zgłaszały zwiększoną satysfakcję seksualną. Punkt G to mały obszar w kształcie monety, znajdujący się pięć centymetrów od otworu pochwy. Jego wrażliwość różni się w zależności od kobiety. Chociaż istnieje wiele dyskusji na temat tego, czy obszar ten jest orgazmiczny, wytwarza on wyraźną wydzielinę, gdy jest stymulowany. Powiększenie tego obszaru zwiększa ciśnienie tarcia, co może zwiększyć stymulację seksualną.

Zwiększony przepływ krwi do punktu G sprawia, że jest on łatwiejszy do zlokalizowania i wyczucia podczas podniecenia. Zwiększony przepływ krwi sprawia również, że punkt G jest bardziej widoczny. Zabieg może zwiększyć satysfakcję seksualną nawet o 25%. Wiele kobiet zgłasza również zwiększoną świadomość swojego punktu G podczas seksu.

Powiększanie punktu G jest szybkim, ambulatoryjnym zabiegiem, który nie wymaga prawie żadnych przestojów. Pacjentki mogą wrócić do normalnych zajęć bezpośrednio po zabiegu. Po zabiegu nie należy spodziewać się długotrwałego gojenia ani obrzęku. Większość kobiet doświadcza zwiększonego pobudzenia bezpośrednio po zabiegu. To podwyższone libido może trwać przez kilka miesięcy.

Inną opcją zwiększenia rozmiaru punktu G jest zastosowanie przeszczepu tłuszczu. Lekarz wybierze miejsce, w którym pacjent ma nadmiar tłuszczu, i wstrzyknie tłuszcz. Metoda ta spowoduje, że punkt G urośnie nawet dwukrotnie, co zwiększy stymulację podczas stosunku seksualnego.

Po zabiegu pacjenci mogą doświadczyć zwiększonych orgazmów, a także częstszych orgazmów. Zabieg może być połączony z innym zabiegiem, zwanym Climax O-Shot. Zwiększy to rozmiar punktu G i zwiększy doznania, jakie daje on łechtaczce.

Inną opcją zwiększenia rozmiaru punktu G jest powiększenie pochwy. Procedura ta jest uważana za bezpieczną i skuteczną dla większości kobiet. Może on zwiększyć widoczność tego obszaru i ułatwić jego stymulację, ale nie gwarantuje orgazmu pochwowego. Wiele kobiet, które poddają się tej procedurze, zgłasza zwiększoną satysfakcję po zabiegu.

Zabieg jest uważany za przełomowy we współczesnej chirurgii kosmetycznej. Polega on na wstrzyknięciu w ten rejon kwasu hialuronowego lub wypełniacza kolagenowego. Celem jest zwiększenie libido i poczucia własnej wartości kobiety. Zabieg ten może również sprawić, że będzie ona bardziej wrażliwa podczas stosunku seksualnego.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Jak dobrze obcinać paznokcie
Czytaj Dalej

Jak dobrze obcinać paznokcie

Unikaj wycinania skórek Głównym powodem, dla którego powinnaś unikać wycinania skórek podczas obcinania paznokci jest ochrona skóry wokół…
Wspólne przyczyny przebarwień skóry
Czytaj Dalej

Wspólne przyczyny przebarwień skóry

Hiperpigmentacja pozapalna Hiperpigmentacja pozapalna (PIH) to powszechny problem spowodowany podrażnieniem i uszkodzeniem skóry. Występuje po wysypce lub zgrubieniu…
Wybielanie okolic intymnych
Czytaj Dalej

Wybielanie okolic intymnych

Na okolice intymne nakłada się nietoksyczny środek chemiczny, który powoduje powstawanie pęcherzy i złuszczanie się skóry. Usuwa to…