LEK. BOHDAN MICHALAK

GINEKOLOG

tel. +48 602 440 304

BYDGOSZCZ • TORUŃ • INOWROCŁAW

Szanowne Panie, jeśli zauważyłyście u siebie:

 

  • nietrzymanie moczu, nawet przy niewielkim wysiłku (kichnięciu, roześmianiu się, uprawianiu sportu, zabawy z dziećmi np. na trampolinie),
  • uczucie luźnej pochwy i zanikanie orgazmu,
  • zmianę wyglądu okolicy wejścia do pochwy (przedsionka), np. blizny po porodach, zanik elastyczności w okresie menopauzy,
  • niesatysfakcjonującą urodę okolicy intymnej.

 

(Zjawiska te mogą się pojawić u kobiet w każdym okresie życia.)

 

Proszę nie czekać i zgłosić się do mnie.

 

Stosując współczesną technologultradźwiękową wspartą leczeniem osoczem i kwasem hialuronowym mogę to wyleczyć w prosty i niedrogi sposób.

 

 

 

Moja oferta:

 

  • leczenie nietrzymania moczu,
  • leczenie luźności pochwy (odmładzanie pochwy i przywracanie możliwości orgazmu),
  • przywracanie satysfakcji seksualnej (orgazm),

 

 

Najważniejsze cechy:

 

  • leczenie ultradźwiękami jest bezpieczne (nieinwazyjne i aseptyczne), czas zabiegu jest krótki, leczenie pozbawione jest bólu i krwawienia,
  • zabiegi nieultradźwiękowe odbywają się po starannej kwalifikacji i przygotowaniu pacjentki z zastosowaniem adekwatnego znieczulenia,
  • CENY ustalane są indywidualnie po wstępnej kwalifikacji (szczegóły: tel. +48 602 440 304).

 

"Zabieg bezbolesny pełen komfort pełna satysfakcja i efekt jest super jest Tak jak powinno być i też seks jest też bardziej odczuwalny bardziej satysfakcjonujący po tym zabiegu polecam warto"

"Pan Doktor jest bardzo sympatyczny,rzeczowy i konkretny, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania niepokojące pacjentkę. Jestem po trzech porodach i dlatego podałam się bezbolesnemu zabiegowi ultradźwiękami, który rewelacyjnie wpłynął na problem nietrzymania moczu. Teraz mogę ćwiczyć, tańczyć i nie myśleć o tym defekcie. Dodatkowo korzystnie wpłynął na sferę intymną:). Polecam!"

"Jestem bardzo zadowolona z zabiegu rewitalizacji pochwy ultradzwiękiem. Miałam po porodzie rozluźniona pochwę przez co problem z trzymaniem moczu i w kontaktach intymnych . Wszystko zniknęło i wróciłam do normalnego funkcjonowania. Zabieg bezbolesny, trwa kilka minut i bez użycia lasera tylko ultradźwiękiem . Polecam każdemu kto boryka sie z podobnymi problemami."

"Wykonano mi zabieg ultradźwiękowy z powodu nietrzymania moczu. Sytuacja niestresująca, bez bólu i jakiejkolwiek inwazji, może jedynie uczucie lekkiego ciepła. Aparat przypomina usg dopochwowe. Nietrzymanie ustąpiło, aż dziwne, że natychmiast. Mimo normalnej aktywności jest prawidłowo."

Ginekologia estetyczna (nietrzymanie moczu, luźność pochwy...)

 

Rewitalizacja - odmładzanie pochwy z użyciem aparatury ultradźwiękowej firmy VENUS, która w odróżnieniu od dotychczas stosowanego impulsu laserowego nie uszkadza powierzchni narządu i nie wywołuje bólu.

 

Zastosowanie ultradźwięków daje efekt ujędrnienia ścian pochwy, zmniejszenie jej światła (likwidacja uczucia luźnej pochwy) oraz usuwa nietrzymanie moczu i przywraca orgazm. Prowadzi to do poprawy wrażeń seksualnych (orgazm) i sprzyja codziennej higienie i estetyce ginekologicznej.

 

 

Posiadam nowoczesną aparaturę oraz odpowiednie zaplecze i zabezpieczenie medyczne.

 

Technologia

 

Technologia HIFU, powoduje precyzyjne działanie do głębokości 4,5 mm, co maksymalizuje utrzymanie moczu i obkurczenie pochwy.

 

W przeciwieństwie do leczenia laserowego, bez uszkodzenia błony śluzowej i podrażnienia pochwy. Zapewnia to bardzo szybki powrót do codziennej aktywności.

 

Różnica między laserem, a ultradźwiękami.

 

Laser powoduje mikrouszkodzenia i działa na płytkich głębokościach. Ultradźwiękami nie uszkadzamy powierzchni pochwy i docieramy głębiej, co daje lepsze efekty i nie odbiera odczuć seksualnych.

Moim celem jest poprawa komfortu życia kobiet.

 

 

Copyright ⓒ 2020

www.ginekologmichalak.pl

+48 602 440 304