LEK. BOHDAN MICHALAK

GINEKOLOG

tel. +48 602 440 304

BYDGOSZCZ • TORUŃ • INOWROCŁAW

BLOG

 

Zabiegi, jakimi zajmuje się ginekologia estetyczna


Wielu osobom ginekolog kojarzy się z lekarzem, do którego kobiety udają się w trakcie ciąży, pierwszej miesiączki lub po odbyciu pierwszego stosunku. Prawda jest jednak taka, że we współczesnych czasach ginekolog wykonuje również zabiegi, które mają na celu poprawę komfortu codziennego życia. Dziedziną, która się tym zajmuje jest ginekologia estetyczna.
–Czytaj dalej–
 

Jak wygląda odmładzanie pochwy?


Każdej kobiecie zależy na tym, aby dobrze czuć się ze swoim wyglądem. Często jednak na drodze do tego stoją liczne kompleksy, wynikające z różnych powodów. Jedną z cech wyglądu, z którymi kobiety mają problem jest wygląd ich krocza.
–Czytaj dalej–
 

Co warto wiedzieć o korekcie pochwy?


Tak jak chirurgia plastyczna wpływa na lepsze samopoczucie danej osoby, tak i waginoplastyka może pomóc w odczuciu komfortu. Kosmetoginekologia na przestrzeni lat rozwinęła się tak, że aktualnie lekarze są w stanie pomóc kobietom zarówno w odczuwaniu większej satysfakcji z aktywności seksualnej, jak i pozbyciu się uciążliwej dolegliwości. Pomimo posiadania wiedzy na temat chirurgii plastycznej, wiele osób nie wiem na czym polega dokładnie waginoplastyka.
–Czytaj dalej–
 

Leczenie nietrzymania moczu


Nietrzymanie moczu jest dolegliwością, która pojawia się u wielu kobiet w każdym wieku i może powodować ogromne poczucie wstydu. Jest to problem, którego nie należy lekceważyć, ponieważ nieleczony od razu może później być cięższy do wyleczenia, a zarazem bardziej uciążliwy dla pacjentki.
–Czytaj dalej–
Copyright ⓒ 2020

www.ginekologmichalak.pl

+48 602 440 304